מערכת סולארית עצמאית כולל התקנה פאנל אחד

  • 7,000.00
  • אפשרויות:
    התקנה דרומה מגדרה או צפונה מחדרה - הזינו בתיבה 1000 שח
אזל המלאי עבור /
תיאור:
מערכות סולאריות עצמאיות הכוללות פאנלים סולאריים , קונסטרוקציה, בקר טעינה , מצברים , ממיר מתח  הובלה והתקנה . ניתן גם לקנות את הרכיבים ללא התקנה.
מיועד מקומות ללא תשתית חשמל קרוואנים סירות ועוד

מספיקה להפעלת מקרר מיני בר 24 שעות, תאורה 2 נורות לד 10 ואט 6 שעות,  מאורר 40 ואט 5 שעות, מטען למחשב נייד 4 שעות, מטען לטלפון נייד 8 שעות. רשימה מתייחסת לתנאי שמש. כמובן שבימים מעוננים וגשומים התפוקה יורדת משמעותית.

כולל: פאנל סולארי סאנטק 320 ואט
       בקר טעינה 20A EPSOLAR 
       ממיר מתח 400 ואט  גל סינוס טהור MEANWELL
       מצבר 12V 130A
       חיווט כולל פיוז מצופה זהב ובית פיוז
       קונסטרוקציה 
       הובלה 
       התקנה 
 

תגובות:

גבעות יהודה לא תהיה אחראית לנזק ישיר או עקיף עקב איחור בהגעת המוצר. אנו רק מוכרים מוצרים ולא תהיה לנו שום אחריות למערכת שהותקנה לבד.
אנחנו ממליצים להתקין את המערכות ע"י מתקין מקצועי שמתמחה במערכות סולאריות וכן לבצע חיבור ללוח חשמל עי חשמלאי מוסמך.
גם בהתקנת מערכת סולארית עצמאית קטנה אנו ממליצים להתקין לוח חשמל כולל מפסק פחת עי חשמלאי מוסמך ולא להשתמש ישירות בשקע של 220 וולט שיוצא מהממיר.
גבעות יהודה לא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם עקב התקנה עצמאית של מערכת.
לגבי התקנת פאנלים: פאנלים הם בעל שטח פנים גדול וחשופים לרוח ובעצם הם כמו מפרש, וברוח הכוח שהם יוצרים הוא עצום ועלול להיגרם נזק רב באם לא מתקינים אותה בצורה חזקה ונכונה או על גג שאינו מספיק חזק. אנו ממליצים להתקין אותם רק על גגות תקניים ואך ורק על ידי מתקין חיצוני בעל ניסיון בהתקנת פאנלים סולאריים על גגות, ורק על גגות שיש אישור קונסטרוקטור לגבי חוזקם.
מצברי עופרת חומצה כשמם כן הם מכילים חומצה וצריך לנקוט באמצעי זהירות בטיפול בהם . אנו ממליצים להתקין פיוז בחיבור בין המצברים לממיר ובין הקולטים לבקר וכאמור עי מתקין בעל ניסיון בהתקנת מערכות סולאריות .
לגבי האחריות על המוצרים האחריות היא רק על פגם במוצר בשימוש רגיל ולא פגם כתוצאה ממחדל של הקונה או מי מטעמו כגון חיבור קטבים הפוך לממיר שעלול לשרוף אותו או חיבור מספר גדול מדי של קולטים לבקר טעינה וכדומה .
בכל מקרה האחריות תהיה רק למוצר עצמו לתיקון המוצר ואו החלפתו ולא עבור נזקים ישירים או עקיפים שנגרמו עקב אי תקינות המוצר או הזמן שלקח עד שתוקן המוצר.
אנו ממליצים לשים לב לעובי הכבלים במערכת לדוגמא: כבל 6 ממ מתאים לזרם של עד 30 אמפר ולכן אם במערכת או בחלקה זורם יותר מ30 אמפר רצוי להשתשמש בכבל יותר עבה.
את המצברים והבקר והממיר אנו ממליצים להתקין במבנה מאוורר מוגן מגשם וללא גישה לילדים ולהתקין אמצעי לכיבוי אש .
אסור לשים על המצברים שום חפצים במיוחד לא מוליכים .
x

#{title}

#{text}

#{price}