דלג לתוכן הראשי

מיקרו אינוורטר

מיקרו אינוורטר - הדבר הבא! (בחול כבר הדבר הזה...)
ממיר און גריד שמאפשר להקים מערכת און גריד (מערכת מחוברת רשת שמוכרת חשמל לחברת חשמל גם של פאנל אחד!!). המיקרו אינוורטר הוא קופסא קטנה שמתלבשת על הקונסטרוקציה. ממיר אחד לכל 4 פנלים, מהממיר ישר עם כבל AC לקופסת איסוף ומשם ללוח חשמל.
- אין צורך בממיר גדול ויקר.
- אין צורך באופטימייזרים.
- אין צורך במקום.
- התקנה פשוטה.
- מאושר עי חברת חשמל.
-הממיר משמש גם כאופטימייזר ברמת הפאנל.
-לכל מיקרו אינוורטר כבל קונקטור ולכל מערכת נתב תקשורת, כלומר לדוגמא מערכת של 4 פנלים או של 2 פאנלים צריך: מיקרו אינוורטר אחד, כבל קונקטור אחד, נתב תקשורת אחד ולמערכת של 8 פנלים צריך: 2 מיקרו אינוורטר, כבל קונקטור אחד, נתב תקשורת אחד.
סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים

מיקרו אינוורטר הוימיילס

1,731
הוספה לעגלה

נתב תקשורת למערכת מיקרו אינוורטר הוימיילס

1,232
הוספה לעגלה

כבל קונקטור למיקרו אינוורטר הוימיילס

128
הוספה לעגלה
גבעות יהודה לא תהיה אחראית לנזק ישיר או עקיף עקב איחור בהגעת המוצר. אנו רק מוכרים מוצרים ולא תהיה לנו שום אחריות למערכת שהותקנה לבד.
אנחנו ממליצים להתקין את המערכות ע"י מתקין מקצועי שמתמחה במערכות סולאריות וכן לבצע חיבור ללוח חשמל עי חשמלאי מוסמך.
גם בהתקנת מערכת סולארית עצמאית קטנה אנו ממליצים להתקין לוח חשמל כולל מפסק פחת עי חשמלאי מוסמך ולא להשתמש ישירות בשקע של 220 וולט שיוצא מהממיר.
גבעות יהודה לא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם עקב התקנה עצמאית של מערכת.
לגבי התקנת פאנלים: פאנלים הם בעל שטח פנים גדול וחשופים לרוח ובעצם הם כמו מפרש, וברוח הכוח שהם יוצרים הוא עצום ועלול להיגרם נזק רב באם לא מתקינים אותה בצורה חזקה ונכונה או על גג שאינו מספיק חזק. אנו ממליצים להתקין אותם רק על גגות תקניים ואך ורק על ידי מתקין חיצוני בעל ניסיון בהתקנת פאנלים סולאריים על גגות, ורק על גגות שיש אישור קונסטרוקטור לגבי חוזקם.
מצברי עופרת חומצה כשמם כן הם מכילים חומצה וצריך לנקוט באמצעי זהירות בטיפול בהם . אנו ממליצים להתקין פיוז בחיבור בין המצברים לממיר ובין הקולטים לבקר וכאמור עי מתקין בעל ניסיון בהתקנת מערכות סולאריות .
לגבי האחריות על המוצרים האחריות היא רק על פגם במוצר בשימוש רגיל ולא פגם כתוצאה ממחדל של הקונה או מי מטעמו כגון חיבור קטבים הפוך לממיר שעלול לשרוף אותו או חיבור מספר גדול מדי של קולטים לבקר טעינה וכדומה .
בכל מקרה האחריות תהיה רק למוצר עצמו לתיקון המוצר ואו החלפתו ולא עבור נזקים ישירים או עקיפים שנגרמו עקב אי תקינות המוצר או הזמן שלקח עד שתוקן המוצר.
אנו ממליצים לשים לב לעובי הכבלים במערכת לדוגמא: כבל 6 ממ מתאים לזרם של עד 30 אמפר ולכן אם במערכת או בחלקה זורם יותר מ30 אמפר רצוי להשתשמש בכבל יותר עבה.
את המצברים והבקר והממיר אנו ממליצים להתקין במבנה מאוורר מוגן מגשם וללא גישה לילדים ולהתקין אמצעי לכיבוי אש .
אסור לשים על המצברים שום חפצים במיוחד לא מוליכים .

קטגוריות